Ολυμπιακός-Άρης: Το ματς του Καμαρά (vid)

Ολυμπιακός-Άρης: Το ματς του Καμαρά (vid)antoniamath11Κυρ, 02/21/2021 - 15:49

Για τη δεύτερη αγωνιστική των playoff της σεζόν 2019-20 ο Ολυμπιακός φιλοξένησε τον Άρη και είχε έναν Μαντί Καμαρά από άλλο πλανήτη να βάζει τέλος στο ματς με τρεις ενέργειες μέσα σε έντεκα λεπτά.

Αρχικά στο 27ο λεπτό έκανε ένα κλέψιμο στο κέντρο και στη συνέχεια της φάσης βρέθηκε σε θέση βολής για να ανοίξει το σκορ. Με τη σέντρα του Άρη έκλεψε ξανά τη μπάλα και έκανε το 2-0

στο 28' σε ένα σπάνιο ρεσιτάλ ποδοσφαιριστή.

Σα να μην του έφταναν όλα αυτά, έκανε και την ασίστ στον Μασούρα για το 3-0 που έβαλε ουσιαστικά τέλος στο ματς πριν βγει το ημίχρονο. Ο Άρης κατάφερε να μειώσει με τον Μπράουν Ιντέγε, πρώην παίκτη του Ολυμπιακού.

ΕΛΛΑΔΑ - Super League 1 - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ολυμπιακός - Ποδόσφαιρο Άρης - Ποδόσφαιρο Off Off On Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ολυμπιακός - Άρης Ολυμπιακός ΕΛΛΑΔΑ Ολυμπιακός-Άρης: Το ματς του Καμαρά Submitted by antoniamath11 on Κυρ, 02/21/2021 - 14:39 http://novasports-forthnet.secure.footprint.net/OSFP_ARIS_19_20_PLAYOF_TO_MATS_… ΕΛΛΑΔΑ - Super League 1 - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Off On Off ΕΛΛΑΔΑ Με δύο γκολ μέσα σε μερικά δευτερόλεπτα και μια ασίστ μερικά λεπτά αργότερα ο Μαντί Καμαρά ήταν ο πιο επιδραστικός παίκτης σε αναμέτρηση Ολυμπιακός-Άρης. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ολυμπιακός Ολυμπιακός - Ποδόσφαιρο On Off On Demand Video publish on Πέμ, 01/01/1970 - 02:33 Με δύο γκολ μέσα σε μερικά δευτερόλεπτα και μια ασίστ μερικά λεπτά αργότερα ο Μαντί Καμαρά ήταν ο πιο επιδραστικός παίκτης σε αναμέτρηση Ολυμπιακός-Άρης. Article publish on Κυρ, 02/21/2021 - 15:49 Article hide updated date On Article is longform Off