Ειρήνη Πετρ. – Λυκόβρυση 3-2

Η Ειρήνη Πετρούπολης κατάφερε να πάρει τη νίκη από τη Λυκόβρυση στο τελευταίο λεπτό με σκορ 3-2, και πανηγύρισε την πρόκριση στην 4η φάση του κυπέλλου ΕΠΣΑ.Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν μόλις στο 1΄, με γκολ του Γιαννίκη (0-1). Εννέα λεπτά αργότερα, ο Ασημακόπουλος, ισοφάρισε σε 1-1. Στο 49΄ο Λάμπρου έβαλε μπροστά στο σκορ τους γηπεδούχους (2-1).Ο Σταυρακάκης, ισοφάρισε σε 2-2. Το τελικό 3-2 διαμόρφωσε ο Βαφειάδης στο 90΄. Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Μαχαίρας (Γουρνάκης – Δόσης). ΕΙΡΗΝΗ: Χολέβας Γ., Πατεστής (46' Σκούρτης), Τριαντάφυλλος, Κούλας, Ασημακόπουλος Β. (57' Σκιπιτάρης), Κοντόνιας (57' Τσώνης), Λιόντος, Χολέβας Κ., Βαφειάδης, Λάμπρου, Ασημακόπουλος Π.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ: Μπαστέας, Σταυρακάκης, Πιτσάκης, Πατσίνης (46' Αποστολόπουλος), Γκότσης, Κλείδας, Καπλάνης, Κολοκοτρώνης, Θεοφάνης (74' Κάνδριου), Ραφτόπουλος (46' Γραμόζης), Γιαννίκης.