Φιλική «τριάρα» από Επισκοπή

15:30 1/9/2011 - Πηγή: OnSports
Την φιλική νίκη με σκορ 3-1 πέτυχε η Επισκοπή στο «τεστ» με τον Ερμή Ζωνιανών.Οι ποδοσφαιριστές του Γιώργου Ξηράκη αν και  βρέθηκαν πίσω στο σκορ, στο πρώτο ημίχρονο χάρη σε γκολ του Ρουμπάκη, στο δεύτερο ημίχρονο παρουσιάστηκαν με εντελώς διαφορετικό πρόσωπο.Έτσι, στο δεύτερο 45λεπτο,  ο Βελονάκης  έφερε το παιχνίδι στα ίσα με κεφαλιά στο 57' . Εν συνεχεία στο 62’ ο  Παπαδάκη με αυτογκόλ έβαλε μπροστά στο σκορ την Επισκοπή πήρε το προβάδισμα, κάνοντας το 2-1Το τελικό  αποτέλεσμα  (3-1) διαμορφώθηκε στο 90’ με κοντινό πλασέ του Φρατζεσκάκη.Στο πρώτο ημίχρονο για την Επισκοπή αγωνίστηκαν οι: Βογιατζιδάκης, Μαραθιανός, Μποτωνάκης, Σιόρε, Ζαμπετάκης, Φραντζεσκάκης, Χνάρης, Σουμπασάκης, Γωνιωτάκης, Βελονάκης.Στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν ακόμη οι: Παυλάκης, Αντιασβίλι, Ταμάμης, Μουρτζανός, Ξυνομηλάκης, Μπαστάκης.