Ισοπαλία... ελπίδας στον Πύργο

21:12 1/7/2012 - Πηγή: OnSports

Πανηλειακός και Οικονόμος έμειναν στο 1-1 και συνεχίζουν να ελπίζουν για την άνοδο.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου με τον Παλάσκα, αλλά ο Πανηλειακός κατάφερε να φέρει το ματς στα ίσια στο 60' με σουτ του Μακρίδη.

Στο 70' ο Οικονόμος έχασε σημαντική ευκαιρία να πετύχει γκολ με τον Μπανούση, ο οποίος όμως είχε δοκάρι σε προσπάθεια που επιχείρησε.

Πανηλειακός: Λόλας, Ακπαρίδης, Βατσής, Θωνιάτης, Κάλφας (62' Καλφάς), Κολόκας, Μακρίδης, Μπράβος, Ι. Σωτηρόπουλος (26' Τσετιροκλής), Ταφαρλής, Χιντζίδης (77' Νικολόπουλος).

Οικονόμος Τσαριτσάνης: Πίτκας, Καραγιάννης, Πρικάκης, Τσιανάκας, Οικονόμου, Μπαλής, Μπανούσης, Κουλτσιάκης, Φλώρος, Παλάσκας (90' Βούλγαρης), Καράμπελας (87' Παπακωνστανίνου).