ΟΦΗ-Ατρόμητος 0-5 (Κ20)

15:55 3/9/2011 - Πηγή: OnSports
Εντυπωσιακό πέρασμα της ομάδας Νέων του Ατρόμητου από το «Γεντί Κουλέ», σε βάρος του ΟΦΗ, στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος υποδομής της Super League.Η ομάδα του Μάρκου Δήμου με εξαιρετική εμφάνιση νίκησε με 5-0 τους Κρητικούς και ξεκίνησε έτσι ιδανικά τις υποχρεώσεις της. Πρωταγωνιστής για τους νικητές ο Κουτσογιαννόπουλος που με δύο γκολ
από το πρώτο ημίχρονο οδήγησε την ομάδα του στην άνετη επικράτηση επί του ΟΦΗ.Ο επιθετικός του Ατρόμητου άνοιξε το σκορ στο 21’ ενώ το 0-2 έγινε με πέναλτι του Δημητρίου στο 36’. Στο 45’ ο Κουτσογιαννόπουλος πέτυχε και τρίτο γκολ για τον Ατρόμητο, ενώ στην επανάληψη και συγκεκριμένα στο 61’ η αποβολή του Φάζου από πλευράς ΟΦΗ έκανε πιο εύκολο το έργο των φιλοξενούμενων. Το τελικό αποτέλεσμα διαμορφώθηκε με τα γκολ των Μπεκατώρου (64’) και Αδαμόπουλου (86’).ΟΦΗ (Δημήτρης Βολονάκης): Γιαγκόζης, Ντέλια, Χριστοδουλάκης, Ζαχαράκης, Παπαδιός, Νυκτάρης (63' Δαμιανάκης), Σκουτέλης, Βλαχάκης (74' Κωνσταντίνου), Μπολάκης, Φάζος, Φραγκιαδάκης (46' Κουκάκης)Ατρόμητος (Μάρκος Δήμος): Ραχιώτης, Παπουτσογιαννόπουλος, Συμεωνίδης Ν., Μακρής (74' Μιχαλάτος), Σιμιτσής, Δαβίλας, Μπεκατώρος, Κουτσογιαννόπουλος (70' Καρράς), Πολυχρόνης, Αδαμόπουλος, Δημητρίου (68' Νικολακόπουλος)