Πανόπουλο – Αχαϊκή 2-0

21:53 4/3/2012 - Πηγή: OnSports

Με δύο γκολ στα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης, το Πανόπουλο επικράτησε 2-0 της Αχαϊκής και παρέμεινε στη 2η θέση της βαθμολογίας.

Το αήττητο στο πρωτάθλημα διατήρησε το Πανόπουλο στο 6ο όμιλο μετά τη νίκη με 2-0 απέναντι στην Αχαϊκή. Οι γηπεδούχοι πήραν το προβάδισμα στο 75’ της αναμέτρησης με τέρμα του Γκέρτσου, από το σημείο του πέναλτι, με τον Μπρη να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα δέκα λεπτά αργότερα.

ΠΦΟ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ: Αλεξανδρόπουλος, Γαλανόπουλος, Αναμουρλίδης (60’ Καπετενάκης), Μοσχογιάννης., Γουβαλάρης, Δαβουρλής, Μπρης, Ντάλλας, (46’ Χρονόπουλος), Γκέρτσος, Βλαχόπουλος (85’ Σπηλιόπουλος, Σαραμαντάς.
ΑΧΑΪΚΗ: Καλλιακμάνης, Γερασιμόπουλος Α., Μπουρδανιώτης, Μπεκίρης, Νιφόρας Π. (85’ Φίλιππας Β)., Ανδριέλλος (83’ Λαζανάς) , Νιφορόπουλος, Φίλιπππας, Κυριακόπουλος,, Δημητρακόπουλος, Σπανός (75’Μικελάτος) .