Έτσι ζει ο Νεστορίδης τα ματς της ΑΕΚ (VIDEO)

10:33 11/5/2012 - Πηγή: AEK365

Το σκορ ήταν ήδη 3-1 υπέρ της ΑΕΚ. Το πολύ άγχος είχε φύγει. Η ΑΕΚ είχε ανατρέψει το αποτέλεσμα απέναντι στον Ατρόμητο και θεωρητικά πολύς κόσμος θα είχε κάπως... καλμάρει. Όχι όμως ο μεγάλος Κώστας Νεστορίδης. Και χθες ήταν στο γήπεδο. Όχι όμως στη φυσική του θέση. Είχε φύγει από εκεί στο δεύτερο ημίχρονο. Ίσως να αλλάξει και το... γούρι. Ανέβηκε μόνος του ψηλά στη θύρα των επισήμων και από εκεί ήδη το μεγαλύτερο μέρος του δευτέρου ημιχρόνου. Το aek365 έχει τις αντιδράσεις του. Τις κατέγραψε και σας τις παρουσιάζει. Είναι συγκλονιστικό να βλέπεις αυτόν τον άνθρωπο, να ζει τόσο έντονα το παιχνίδι. Υπενθυμίζουμε: Το ματς έχει ήδη γίνει 3-1 για την ΑΕΚ! Όμως ο μεγάλος Νέστορας εκεί: να φωνάζει, να... παραμιλάει στους παίκτες, να αντιδρά στις αποφάσεις του διαιτητή, να ψάχνει να βρει ανθρώπους να μοιραστεί την αγωνία του. Θαυμάστε τον...