Αδιόρθωτη...

21:50 4/9/2009 - Πηγή: Gazzetta
Στο ματς με την Ιταλία... γλίτωσε την τελευταία στιγμή την ήττα, στη δεύτερη αναμέτρησή της, όμως, «πλήρωσε» τα λάθη της, τα οποία δεν φρόντισε να διορθώσει. Η Εθνική ομάδα των νέων ανδρών ηττήθηκε με 15-9 από την Ουγγαρία στον δεύτερο αγώνα που έδωσε στο διεθνές τουρνουά του Κότορ, το οποίο εντάσσεται στο πλαίσιο της προετοιμασίας της εν όψει του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος. Στην τελευταία περίοδο, όπως ακριβώς έγινε και με τους Ιταλούς, εντοπίστηκε το πρόβλημα για τους διεθνείς μας, ο οποίοι πέταξαν ότι είχαν δημιουργήσει από το ξεκίνημα του αγώνα, μην επιτρέποντας στον αντίπαλο να ξεφύγει. Τα τελευταία λεπτά ωστόσο αποδείχθηκαν καταστροφικά για την ελληνική ομάδα, αφού οι Ούγγροι με ένα επιμέρους 7-2 εξασφάλισαν το θετικό αποτέλεσμα. «Θα πρέπει να είμαστε συγκεντρωμένοι σε όλη τη διάρκεια το