Ούτε να το είχε στήσει ο ίδιος ο Ολυμπιακός!

Το συζητάνε ακόμη κι εντός Ολυμπιακού, αυτό που συμβαίνει φέτος με την ομάδα στο Τσάμπιονς Λιγκ. Από το ξεκίνημα της διοργάνωσης, από τότε που άρχισε να μπαίνει στην αγωνιστική δράση κι ο πρωταθλητής Ελλάδας, όλα του έρχονται κουτί. Από κληρώσεις, αποτελέσματα δικά του, αποτελέσματα άλλων αγώνων, από τα πάντα. Βάλτε τα κάτω και θα δείτε ότι έτσι είναι. Έτσι και…χειρότερα! ΓΙΝΕΤΑΙ κλήρωση στον ένα προκριματικό γύρο κι αντίαπλος η ΣΛόβαν Μπρατισλάβας. Το πρώτο παιχνίδι είναι έξω και ο Ολυμπιακός από το 1ο λεπτό έχει κιόλας προκριθεί, αφού προηγείται 1-0,με το πρώτο γκολ του Αβραάμ με την «ερυθρόλευκη»… ΓΙΝΕΤΑΙ κλήρωση στα πλέϊ οφς του Αυγούστου κι αντίπαλος είναι η Σέριφ Τίρασπολ. Το πρώτο παιχνίδι είναι στη Μολδαβία, στο α΄ ημίχρονο ο Ολυμπιακός είναι χάλια και