Ολοκληρώθηκαν οι υποχρεώσεις για τον Ναυτικό Όμιλο Χανίων ΑΝΕΚ LINES την φετινή περίοδο στην Α1 Εθνική κατηγορία.

Η ομάδα του Βαγγέλη Βλαζάκη δεν τα κατάφερε στο δεύτερο παιχνίδι της σειράς των play out, γνωρίζοντας την ήττα με 8-7.

Το αποτέλεσμα αυτό ισοδυναμεί με τον υποβιβασμό για τον ΝΟΧ ΑΝΕΚ LINES στην Α2 κατηγορία, με την ομάδα της Πάτρας να είναι αυτή που παραμένει στην Α1.

Ο ΝΟΧ ΑΝΕΚ LINES έκανε μια μεγάλη προσπάθεια ειδικότερα στην τρίτη περίοδο, γυρίζοντας το σκορ από 4-1 σε 5-4 υπέρ του, ωστόσο από τη στιγμή που βρέθηκε πάλι μπροστά στο σκορ με 6-5 ο ΝΟ Πατρών διατήρησε το προβάδισμα μέχρι το τέλος.

The post «Κυνηγητό» στο κολυμβητήριο Χανίων – Κρίθηκε στον πόντο το ματς του ΝΟΧ με την Πάτρα appeared first on zarpanews.gr.

Κυνηγητό, Χανίων – Κρίθηκε, ΝΟΧ, Πάτρα,kynigito, chanion – krithike, noch, patra