ΑΕΚ: Ο Καρέρα τους τα “έψαλλε” στο ημίχρονο

ΑΕΚ: Ο Καρέρα τους τα “έψαλλε” στο ημίχρονοtnalΔευ, 11/02/2020 - 09:28

Ο Μάσιμο Καρέρα είχε πολλά παράπονα από τους παίκτες του στο ημίχρονο της αναμέτρησης με τον ΟΦΗ και για αυτό τον λόγο τους τα “έψαλλε”. Ο Ιταλός τεχνικός τόνισε στους παίκτες του πως δεν κάνουν τίποτα από τα όσα είχαν πει πριν τον αγώνα, με αποτέλεσμα να μην έχουν καλή εικόνα στον αγωνιστικό χώρο. Η Ένωση βρέθηκε νωρίς να κυνηγάει στο σκορ και μετά τα “γκάζια” του Καρέρα στην ανάπαυλα του ημιχρόνου κατάφερε να γυρίσει το ματς στο δεύτερο ημίχρονο, με το γκολ του Σάκχοφ.

ΕΛΛΑΔΑ - Super League 1 - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΕΚ - Ποδόσφαιρο Off Off Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΕΚ ΕΛΛΑΔΑ Ο Μάσιμο Καρέρα είχε πολλά παράπονα από τους παίκτες του στο ημίχρονο της αναμέτρησης με τον ΟΦΗ και για αυτό τον λόγο τους τα “έψαλλε”. Article publish on Δευ, 11/02/2020 - 09:28 Article hide updated date On Article is longform Off