Ολυμπιακός Β΄ – Γιούχτας 3-1: Επιβλητικοί ερυθρόλευκοι, σκόραρε ο Μπρίνιτς

Η ομάδα του Αριέλ Ιμπαγάσα πίεσε από την αρχή και προηγήθηκε στο 20ο λεπτό μετά από ωραία ατομική προσπάθεια του Κωστούλα. Ο Ολυμπιακός εκμεταλλεύτηκε την ψυχρολουσία των φιλοξενούμενων και έξι λεπτά αργότερα κέρδισε πέναλτι το οποίο εκτέλεσε ο Μπα για το 2-0. Το τρίτο γκολ των νικητών ήρθε από τον Μπρίνιτς στο 74΄, με τον Λώλη να σημειώνει το γκολ της τιμής για

τους ηττημένους στο 80΄ και ενώ ενδιάμεσα ο Μαρίνος είχε αστοχήσει από τη βούλα του πέναλτι για το 4-0.

Ολυμπιακός Β’ (Α. Ιμπαγάσα): Παπαδούδης, Μπα (78′ Τσέλιος), Σγούρης, Αποστολόπουλος, Κουτσίδης, Κεραμίδας, Μπρίνιτς (78′ Πινακάς), Κωστούλας, Κεϊτά (65′ Μαρίνος), Μουζακίτης (65′ Λιάτσος), Αργυρίου.

Γιούχτας (Ανυφαντάκης): Πρινιωτάκης, Γελαδάρης (82′ Κίσσας), Λιποράσε (63′ Κορνιλάκης), Θεοδωράκης, Πολυχρόνης, Κόλα, Λώλης, Νοικοκυράκης (75′ Βρεττός), Μπουτσάκης (63′ Κωστανάσιος), Μπρους (63′ Τσίρης), Αλεξόπουλος.