ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης: "Ματσάρα" με 5 γκολ και νίκη Αστέρα (vid)

ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης: "Ματσάρα" με 5 γκολ και νίκη Αστέρα (vid)npiliosΚυρ, 12/06/2020 - 09:44

Εντυπωσιακή ήταν η αναμέτρηση του Μαρτίου του 2012, με τον ΠΑΟΚ να χάνει πέναλτι στις καθυστερήσεις και τον Αστέρα να νικά 2-3.

Οι Αρκάδες προηγήθηκαν 0-3 πριν καν συμπληρώσουμε 20 λεπτά, με 2 γκολ του Περόνε και 1 του Ναβάρο, ελέγχοντας απόλυτα το ματς.

Ο ΠΑΟΚ μείωσε στο 31' με τον Αθανασιάδη να επιτυγχάνει το πρώτο του γκολ επί του Αστέρα

Ο Γεωργιάδης ήρθε από τον πάγκο για να κάνει το 2-3, σκοράροντας για πρώτη φορά στην Τούμπα. Ο Χουανίτο είχε δοκάρι, ο Μπαντής έπιανε τα πάντα κρατώντας το προβάδισμα της ομάδας του.

Στις καθυστερήσεις ο δικέφαλος πέταξε στα σκουπίδια την ευκαιρία που είχε για να ισοφαρίσει, καθώς ο Λίνο αστόχησε από τα 11 βήματα.

ΕΛΛΑΔΑ - Super League 1 - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΟΚ - Ποδόσφαιρο Αστέρας Τρίπολης - Ποδόσφαιρο Off Off Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΟΚ ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης: "Ματσάρα" με 5 γκολ και νίκη Αστέρα Submitted by npilios on Κυρ, 12/06/2020 - 09:02 http://novasports-forthnet.secure.footprint.net/to_kalitero_match_stin_istoria… ΕΛΛΑΔΑ - Super League 1 - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Off Off Off ΕΛΛΑΔΑ Εντυπωσιακή ήταν η αναμέτρηση του Μαρτίου του 2012, με τον ΠΑΟΚ να χάνει πέναλτι στις καθυστερήσεις και τον Αστέρα να νικά 2-3. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ - Ποδόσφαιρο Αστέρας Τρίπολης - Ποδόσφαιρο On Off On Demand Video publish on Πέμ, 01/01/1970 - 02:33 Εντυπωσιακή ήταν η αναμέτρηση του Μαρτίου του 2012, με τον ΠΑΟΚ να χάνει πέναλτι στις καθυστερήσεις και τον Αστέρα να νικά 2-3. Article publish on Κυρ, 12/06/2020 - 09:44 Article hide updated date On Article is longform Off