Μπεσίκτας-Παναθηναϊκός: Το γκολ του Μακέντα που δεν μέτρησε (pic)

Μπεσίκτας-Παναθηναϊκός: Φιλικό παιχνίδι κόντρα στην Μπεσίκτας δίνει αυτή την ώρα ο Παναθηναϊκός και βρίσκεται πίσω στο σκορ με 2-0.

Οι Τούρκοι, κατάφεραν να πετύχουν ένα γκολ στο 12’ και στο 38΄με τον Σεκτζίν και τον Οκτάι, αντίστοιχα, δείχνοντας ότι έχουν τον έλεγχο.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ – Παναθηναϊκός:

Είναι πολλά τα… αγκάθια!

Ο Παναθηναϊκός, κατάφερε να μειώσει το σκορ στο 42ο λεπτό,  με τον Μακέντα, ωστόσο ο διαιτητής είχε άλλη άποψη.

Το γκολ ακυρώθηκε λανθασμένα ως οφσάιντ, αφού ο Ιταλός επιθετικός καλυπτόταν κανονικά από την αντίπαλη άμυνα.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ – Παναθηναϊκός: Δημοσίευμα για Τζόζεφ Έφορντ

Μπεσίκτας-Παναθηναϊκός: Έτσι το «τριφύλλι» βρίσκεται πίσω στο σκορ με δύο γκολ διαφορά, με τις δύο ομάδες να έχουν πάει στα αποδυτήρια για το ημίχρονο.

Η διαιτησία πάντως δεν είναι και η καλύτερη για την ελληνική ομάδα, αφού υπάρχουν αρκετά φαλτσοσφυρίγματα από τον ρέφερι της αναμέτρησης.

Δείτε σε φωτογραφία από τη στιγμή που καταλογίστηκε οφσάιντ ο Ιταλός:

Κάντε Follow το Sportime στο Instagram και Like στη σελίδα του Sportime στο Facebook.

Ζήσε το πιο καυτό καλοκαίρι της ζωής σου. Απόκτησε σήμερα το MINI που πάντα ήθελες με όφελος έως €5.000 και προνομιακό επιτόκιο 2,9%* με το πρόγραμμα ALL IN MINI στη Σπανός ΑΕ. Μην αργείς. Οι MINI HOT DAYS διαρκούν για λίγες ημέρες και ισχύουν για περιορισμένο αριθμό ετοιμοπαράδοτων αυτοκινήτων**. Εσύ θα προλάβεις;

The post Μπεσίκτας-Παναθηναϊκός: Το γκολ του Μακέντα που δεν μέτρησε (pic) appeared first on sportime.gr.