18:12 14/1/2024 - Πηγή: NewsIt

Ο Ολυμπιακός κοντράρεται με την Κηφισιά στην Καισαριανή για την 18η αγωνιστική της Super League 1 και το παιχνίδι έγινε… ροντέο λίγο πριν το ημίχρονο της αναμέτρησης.

Ο Ολυμπιακός προηγήθηκε από νωρίς επί της Κηφισιάς,  με τον Μασούρα και βρήκε ένα δεύτερο γκολ με πέναλτι

μετά από χέρι στην περιοχή, το οποίος εκτέλεσε εύστοχα ο Ναβάρο, για το πρώτου τέρμα με τη φανέλα των Πειραιωτών στο ματς.

Με το 2-0 στο 37′ το παιχνίδι φάνηκε να έχει πρόωρο τέλος, αλλά η Κηφισιά το έκανε… ροντέο λίγο πριν το ημίχρονο, αφού κέρδισε την αποβολή του Ρέτσου με δεύτερη κίτρινη κάρτα και βρήκε το γκολ με τον Μιλίσεβιτς μειώνοντας σε 2-1, πριν πάνε οι δύο ομάδες στα αποδυτήρια.

Το γκολ του Ναβάρο για το Κηφισιά – Ολυμπιακός 0-2

Η κόκκινη κάρτα στον Ρέτσο

Το γκολ του Μιλίσεβιτς για το Κηφισιά – Ολυμπιακός 0-2

To άρθρο Κηφισιά - Ολυμπιακός 1-2: Έγινε... ροντέο το ματς με πέναλτι, γκολ και αποβολή πριν το ημίχρονο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .