ΠΑΟ... Αξίζει να τον δείτε

21:28 8/4/2012 - Πηγή: NewsBomb

Με το πρώτο φετινό τέρμα του Χριστοδουλόπουλου στην Σούπερ Λίγκα κι άλλα δυο από τον Πετρόπουλο, ο… ανύπαρκτος στο πρώτο ημίχρονο και «μεταμορφωμένος» στο δεύτερο Παναθηναϊκός κέρδισε με 2-0 τον Πανιώνιο.

Σε αγαπημένη συνήθεια έτειναν να γίνουν για το «τριφύλλι» οι νίκες με 1-0 το τελευταίο διάστημα, κάτι ωστόσο που άλλαξε μετά τη σημερινή (08/04) τρίτη συνεχόμενη στο πρωτάθλημα και ισάριθμη διαδοχική που επιτυγχάνεται με διαφορετικούς σκόρερ, νίκη απέναντι στους «κυανέρυθρους»!

Ο Πετρόπουλος… έκανε την διαφορά στην επανάληψη, ερχόμενος από τον πάγκο και σκοράροντας δις σε διάστημα τεσσάρων λεπτών, ενώ την… μπουγάδα είχε καθαρίσει νωρίτερα, με το… καλημέρα του δευτέρου ημιχρόνου, ο Χριστοδουλόπουλος…