Στο τέλος μίλησε ο Τοτσέ… (photos)

19:22 4/1/2012 - Πηγή: OnSports

Με γκολ του Τοτσέ στο 94’ ο Παναθηναϊκός πήρε το βαθμό της ισοπαλίας (1-1) στο Αγρίνιο απέναντι στον Παναιτωλικό που προηγήθηκε με γκολ του Καμαρά στο 63’.

Οι «πράσινοι» μπορούν να αισθάνονται και ικανοποιημένοι με το βαθμό που πήραν στο Αγρίνιο, καθώς δεν είχαν καλή εικόνα στο μεγαλύτερο μέρος του παιχνιδιού και φάνηκαν φανερά επηρεασμένοι τόσο από τη διακοπή του πρωταθλήματος

όσο και από τις απουσίες των βασικών συντελεστών της ενδεκάδας στο πρώτο μισό του πρωταθλήματος.

Αρκετά δυνατό ήταν το παιχνίδι στο μεγαλύτερο μέρος του, με τους γηπεδούχους να δείχνουν αρκετό πάθος αλλά όχι και ορθολογισμό απέναντι σε έναν χλωμό Παναθηναϊκό που αναγκάστηκε μάλιστα από το 80’ να παίξει με δέκα παίκτες καθώς ο Μπουμσόνγκ αποχώρησε με τραυματισμό και οι αλλαγές του Φερέιρα είχαν ολοκληρωθεί.

Οι «πράσινοι» διαμαρτύρονται για ένα πέναλτι στο 41’ σε ανατροπή του Βύντρα από τον Άντι ενώ σωστά ακυρώθηκε το γκολ του Εντζεγκουέλε στο 22’ καθώς ο άσος του Παναιτωλικού ήταν οφσάιντ. Στο «τριφύλλι» φωνάζουν πάντως και για τον πειθαρχικό έλεγχο του Βοσκάκη, αφού θεωρούν πως επέτρεψε το σκληρό παιχνίδι.

Αναλυτικά σε λίγο…

Θυμηθείτε ΕΔΩ την εξέλιξη της αναμέτρησης λεπτό προς λεπτό, όπως σας την προσφέρει το Onsports.