Άρης-ΠΑΟΚ: Έπιανε ο Κουέστα, έβαζε ο ΠΑΟΚ (vid)

Άρης-ΠΑΟΚ: Έπιανε ο Κουέστα, έβαζε ο ΠΑΟΚ (vid)antoniamath11Κυρ, 12/13/2020 - 16:30

Στο ματς των playoff της σεζόν 2019-20 ο Κουέστα έμοιαζε να παίζει μόνος απέναντι στον ΠΑΟΚ ώσπου δεν άντεξε και ο Δικέφαλος έφτασε στη νίκη με 2-0. Θυμηθείτε το πως.

Σε ένα σχετικά αδιάφορο βαθμολογικά παιχνίδι για την τέταρτη αγωνιστική των play

off της σεζόν 2019-20 και χωρίς κόσμο λόγω της πανδημίας του κορωνοϊού στις εξέδρες ο Χουλιάν Κουέστα προσπαθούσε να σταματήσει μόνος του τον ΠΑΟΚ.

Κι αφού για 35 λεπτά έπιασε πέναλτι και τρία-τέσσερα τετ α τετ εν τέλει λύγισε από μια κεφαλιά του Βαρέλα στο 36ο λεπτό. Στο 44’  ο Σφιντέρσκι που βγήκε και πάλι μόνος απέναντι από τον Κουέστα έκανε το 0-2 και η σεμνή τελετή έλαβε τέλος από το πρώτο ημίχρονο.

Ότι πιο αξιοσημείωτο έγινε στη συνέχεια ήταν η αποβολή του Δεληζήση στο 88ο λεπτό της αναμέτρησης από τον διαιτητή Φέλιξ Σβάγερ.

ΕΛΛΑΔΑ - Super League 1 - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΟΚ - Ποδόσφαιρο Άρης - Ποδόσφαιρο Off Off On Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Άρης - ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΕΛΛΑΔΑ Άρης-ΠΑΟΚ: Έπιανε ο Κουέστα, έβαζε ο ΠΑΟΚ Submitted by antoniamath11 on Κυρ, 12/13/2020 - 15:55 http://novasports-forthnet.secure.footprint.net/ARIS_PAOK_19_20_PLAYOFF_CUESTA_… ΕΛΛΑΔΑ - Super League 1 - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Off On Off ΕΛΛΑΔΑ Στο ματς των playoff της σεζόν 2019-20 ο Κουέστα έμοιαζε να παίζει μόνος απέναντι στον ΠΑΟΚ ώσπου δεν άντεξε και ο Δικέφαλος έφτασε στη νίκη με 2-0. Θυμηθείτε το πως. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ - Ποδόσφαιρο On Off On Demand Video publish on Πέμ, 01/01/1970 - 02:33 Στο ματς των playoff της σεζόν 2019-20 ο Κουέστα έμοιαζε να παίζει μόνος απέναντι στον ΠΑΟΚ ώσπου δεν άντεξε και ο Δικέφαλος έφτασε στη νίκη με 2-0. Θυμηθείτε το πως. Article publish on Κυρ, 12/13/2020 - 16:30 Article hide updated date On Article is longform Off