Άρης – Ολυμπιακός: Μπες ρε κ@λόμπαλα – Πολύ καλός ο Ολυμπιακός αλλά δεν έμπαινε με τίποτα στο 1ο και το έφαγε στο 2ο

Άρης – Ολυμπιακός: Μπες ρε κ@λόμπαλα, θα μπορούσε να… ήταν το ρεζουμέ του πρώτου ημιχρόνου, όπου ο πολύ καλός ο Ολυμπιακός δεν μπορεί να βάλει γκολ με… τίποτα.

Ένα γκολ που δεν μέτρησε, τα δοκάρια και ο Κουέστα δεν επέτρεψαν στον Ολυμπιακό

να προηγηθεί στο Κλεάνθης Βικελίδης, απέναντι σε έναν επικίνδυνο Άρη ενώ χρειάστηκε ο Κωσταντής Τζολάκης να κάνει μία απίστευτη απόκρουση στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου.

Πολυ κινητικός ο Ολυμπιακός, όμως αν και οι ερυθρόλευκοι έκαναν τα… πάντα για να μπει η μπάλα στα δίκτυα του Κουέστα, αυτή δεν… ήθελε.

O Ολυμπιακός διαμαρτύρεται και για πέναλτι, σε χέρι του Μοντόγια, μετά από σουτ του Ροντινέι.

Και έτσι, στο δεύτερο ημίχρονο ήρθε το 1-0 για τον Άρη. Κλασσική περίπτωση του η μπάλα τιμωρεί. Το μόνο που κατάφερε ο Ολυμπιακός ήταν να ισοφαρίσει με τον Αγιούμπ Ελ Κααμπί και στο τέλος να μην χάσει.

Άρης – Ολυμπιακός: O VAR ακύρωσε το γκολ του Γιόβετιτς! – Aυτός είναι ο λόγος (vid)