Ο Γιώργος Μασούρας κάτι ξέχασε και δεν το κατάλαβε κανείς μέσα στον αγωνιστικό χώρο – Τι ήταν αυτό

23:48 8/3/2024 - Πηγή: Sportime

Ο Γιώργος Μασούρας μάλλον δεν… περίμενε καν να παίξει με τους Ισραηλινούς καθώς μία μικρή λεπτομέρεια τον… πρόδωσε.

Τι συνέβη, ο Γιώργος Μασούρας μπήκε αλλαγή στο 67ο λεπτό του αγώνα του Ολυμπιακού με την Μακάμπι Τελ Αβίβ στο Γεώργιος Καραϊσκάκης και ενώ το σκορ ήταν 1-3 (σ.σ. λιγο μετά έγινε το 1-4) όμως όπως φαίνεται από το φωτογραφικό υλικό του αγώνα, ο Μασούρας φόραγε κανονικά τη βέρα του.

Αν κάποιος παίκτης θέλει να φορά τη βέρα του συνήθως την καλύπτει

ή δεν την φοράει καθόλου, καθώς γίνεται έλεγχος πριν την είσοδό του στον αγωνιστικό χώρο.

Ο Μασούρας μάλλον δεν την είχε καλύψει ή δεν την είχε αφήσει στα αποδυτήρια γιατί δεν… περίμενε να παίξει; Πάντως ούτε οι διαιτητές την είδαν.

Ίσως βέβαια και απλά να την ξέχασε ο άνθρωπος, που είναι και το πιο πιθανό.

πηγή: upopsi.gr