21:18 20/12/2023 - Πηγή: NewsIt

Ο Παναθηναϊκός επέστρεψε στις νίκες με το 3-0 στο Βόλο για τη 15η αγωνιστική της Super League 1 και ανέβηκε ξανά στην κορυφή της βαθμολογίας του πρωταθλήματος, έστω και με ένα παιχνίδι λιγότερο.

Με πρωταγωνιστή τον Γερεμέγεφ, ο Παναθηναϊκός πέρασε νικηφόρα από το Πανθεσσαλικό κόντρα στο Βόλο και έφθασε τους 34 βαθμούς σε 15 αγώνες στη φετινή Super League 1.

Στο

έτερο παιχνίδι της ημέρας, ο Άρης έχασε τη δική του ευκαιρία για νίκη, αφού έμεινε στην ισοπαλία με σκορ 1-1 κόντρα στη Λαμία, δεχόμενος την ισοφάριση στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων.

ΠΑΣ Γιάννινα 8 (14)
*Από τον Ολυμπιακό έχει αφαιρεθεί ένας βαθμός, ενώ έχει και ένα μηδενισμό.

To άρθρο Η βαθμολογία της Super League 1 μετά τη νίκη του Παναθηναϊκού και την ισοπαλία του Άρη δημοσιεύτηκε στο NewsIT .