Πήρε βαθμό στο... 95' ο Παναιτωλικός!

Συναρπαστικό σε εξέλιξη παιχνίδι στο Αγρίνιο, με τον Παναιτωλικό και τον Εθνικό Γαζώρου να αναδεικνύονται ισόπαλοι 2-2! Τρία δοκάρια είχαν οι γηπεδούχοι!Ο Παναιτωλικός έφτασε στην ισοφάριση στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων, με τον Κουτσοσπύρο να ευστοχεί σε εκτέλεση πέναλτι. Η ομάδα του Γαζώρου άγγιξε μια σπουδαία νίκη, καθώς προηγήθηκε με 2-1 στο 85' με τον Γκόγκα.Οι γηπεδούχοι είχαν ανοίξει το σκορ στο 41' μετον Κούσα, ενώσ το 73' ο Ναλμπάνητς είχε ισοφαρίσει σε 1-1.Η ομάδα του Νίκου Καραγεωργίου δεν είχε σύμμαχο την τύχη, καθώς τρεις φορές είδε να του στερούν το γκολ
τα δοκάρια! Δύο είχε ο Γιάνεφ, ένα ο Πασάς.Παναιτωλικός (Νίκος Καραγεωργίου): Τακίδης, Κούσας, Ακουάρο, Ιωάννου, Μπογκντάνοβιτς (77' Μπακάκης), Γκόλιας, Σφακιανάκης, Φαβάλι, Γιάνεφ (81' Δάρλας), Πάσας, Καμαρά (77' Κουτσοσπύρος).Εθνικός Γαζώρου (Παναγιώτης Διλμπέρης): Αποστολίδης, Γαλακτερός, Κουκόλης, Καμπίας, Νίρλας, Σαββίδης (59' Μερεσιώτης), Γεωργιάδης, Αλεξάντροβιτς (65' Ζιγκερίδης), Κωνσταντινίδης (80' Καρυπίδης), Ναλμπάντης, Γκόγκας.