Γουέστ Μπρομ-Σέφιλντ Γ. 1-0: "Έσπασε το ρόδι"! (hls)

Γουέστ Μπρομ-Σέφιλντ Γ. 1-0: "Έσπασε το ρόδι"! (hls)mkouzoulΚυρ, 11/29/2020 - 00:24

Ένα γκολ ήταν αρκετό για την Γουέστ Μπρομ για να πανηγυρίσει την πρώτη φετινή της νίκη και να ξεφύγει προσωινά από την επικίνδυνη ζώνη του υποβιβασμού.

Ο Γκάλαχερ πέτυχε το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης το 13ο λεπτό που πέτυχε το πρώτο του γκολ στην Premier League!

H

Σέφιλντ έχασε αρκετές ευκαιρίες για να ισοφαρίσει, με τον Μπερκ στο 64ο λεπτό και με τον ΜακΜπέρνι στο 80’ και στο 82’. Η Μπρόμιτς, θα μπορούσε να τελειώσει το ματς στο στο 86 ενώ οι φιλοξενούμενοι απώλεσαν μοναδική ευκαιρία να πάρουν τον βαθμό στις καθυστερήσεις.

West Bromwich Ποδόσφαιρο Sheffield United - Ποδόσφαιρο Off Off Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ West Bromwich Albion Στο “ντέρμπι της ουράς” της Premier league, η Γουέστ Μπρος πέτυχε την πρώτη της νίκη, κόντρα στην Σέφιλντ με 1-0!   Article publish on Κυρ, 11/29/2020 - 00:24 Article hide updated date Off Article is longform Off